Rüyada Siğil Görmek

Rüyada Siğil Görmek

Rüyada Siğil Görmek, Vücutta görülen siğil mala ve mülke işarettir. Rüyasında siğil çıktığını görmek, işlerinin giderek yoluna gireceğine, mülkünüzün devamlılığına sayılır. Rüyada bir kimse siğil görünce parası gelir. Siğil her ne kadar büyükse parası da o kadar büyük olacaktır demektir.

Rüyada siğil görmek, Rüyadaki siğil mala delalet eder. Bunun elinde gördüğü siğil ve ayağında da siğil gören kişi nitekim büyümekte olan malına ve bu malın dinden ayrılmasından tereddüt edilir. Nablusi (rahmetullahi aleyh)'in tabiri; Rüyadaki siğil zahmetsizce çoğalmış fakat kaybetmekten korkarak malına işaret eder.

Rüyadaki siğil, Doğrudan doğruya paradır. her tarafınızda siğil oluştuğunu görmek, utanacak bir iş yapmakta olduğunuza ve bundan dolayı herkesten çekindiğinize işarettir. Sıkıntı ve hüzün demektir. Sadece bir yerinde siğil çıktığını görmesi, zenginliğe ve mutluluğa, siğili koparmak, mal kaybına, kopardığı zaman acı duyursa, çocuğunun vefat edeceğine veya hastalanacağına işarettir.

Başka bir rivayete göre; Bir kimse rüyasında vücudunda siğil olduğunu görmesi, sonradan yarılıp içinden sıvı aktığını görmesi, kurtuluş ve zafere kavuşur. Yine vücudunu yiyen eziyet veren bir şeyi tuttuğunu görmek yardım ve galebeye ve ganimet malından istifade etmeye işarettir. Vücudunda siğil, yara olarak görürse ondan kanın kuvveti ve çokluğu kadar mala nail olur, Rüyada görülen vücuttaki fazlalık sahibine zarar vermediği takdirde nimet ve hayrın ziya deliğine işarettir. Rüyada görülen siğil, sevinçle meydana gelecek ani bir zenginlik ve sermayenin süratle gelişeceğine işarettir. Siğiller zulüm ve cezanın peşin olmasına da işarettir.

Rüyada siğil görmek, iki şekilde tabir edilir. Bir yandan hayırlı ve güzel işlere, diğer yandan da belalara ve kötü kişilerle karşılaşıp onlardan zarar görmeye. Rüyadaki siğil, kendisi için çok hayırlı olacak işler alacak ve bu işler sayesinde bankadaki hesabını arttıracak, geçim derdi olmadan, istediği her şeyi alabilme kolaylığı ile rahat bir hayat sürecek diye tabir edilir. Fakat bunun yanı sıra, aynı zamanda da başına hiç istemediği ve beklemediği belalar geleceği ve başının bir süre bu işlerle ağrıyacağı, o dönemde de bir hayli yıpranacağı yorumu yapılır.

Rüyada Siğil çıkması, sevdiklerine, ailesine ve yakın çevresine müjdeli bir haber verecek ve onları çok mutlu edecektir. Rüya sahibi sevdikleri ile bir sevincini paylaşacak ve onları da mutluluğa dahil etmek isteyecektir. Bu rüya, gerçektekinin aksine çok hayırlı ve güzeldir. Büyük kısmetler, bol para ve bol mülk, sağlığın ve mutluluğun daim olması şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi için hayatının bir dönüm noktasındadır.

Benzer Konular

Rüyada Siğil Görmek Yorumları

umut yaşam icon

Leyla

2017-10-10

Rüyamda elimde küçük küçük siğil çıkıyordu

Cevap YazYorum Yap

Bülten

Popüler Makaleler

Sinir Sistemi Hastalıkları

Sinir Sistemi Hastalıkları

Sinir sistemi hastalıkları, sinir sistemi içinde beyin, beyincik, omurilik, kafa sinirl...
Siyah Havuç

Siyah Havuç

Siyah havuç, bir diğer adı ile şalgam havuç, şalgam suyunun ham maddesi olarak kulla...
Siğil İçin Okunacak Dua

Siğil İçin Okunacak Dua

Siğil için okunacak dua, siğillerin yok olması için okunan duadır. Siğil duası 3-5...
Ayak Altında Siğil

Ayak Altında Siğil

Ayak altında siğil, çoğunlukla ayak tabanında oluşan siyah noktalı gri ya da koyu k...
Verrutol Siğil İlacı

Verrutol Siğil İlacı

Verrutol siğil ilacı siğil tedavisinde kullanılan topikal bir ilaçtır. Özellikle el...
Siğil İlacı

Siğil İlacı

Siğil İlacı, Piyasada birden fazla siğil ilacı bulunmaktadır. Siğiller bazen dokt...
Siğil Nasıl Geçer

Siğil Nasıl Geçer

Siğil Nasıl Geçer, Siğil çok fazla görülen bir deri virüsüdür. Siğilin diğer ...
Elde Siğil

Elde Siğil

Elde Siğil, Siğil genellikle bir virüs hastalığıdır. 'Human Papilloma Virüs' deni...
Sinir Sistemini Güçlendiren Besinler

Sinir Sistemini Güçlendiren Besinler

Sinir sistemini güçlendiren besinler, sinir sistemi sağlıklı işlev gördüğü süre...
Sempatik Sinir Sistemi

Sempatik Sinir Sistemi

Sempatik sinir sistemi, irade dışında çalıştırılan otonom sinir sisteminin bölüm...