Rüyada Balgam Çıkarmak

Rüyada Balgam Çıkarmak

Rüyada Balgam Çıkarmak, bu rüyayı gören kişinin çözüm yolları, şans, bereket, bolluk, kurtuluş yolları, çare bulacağı ve büyük kısmete kavuşacağı şeklinde tabiri yapılmaktadır. Kişi, yaşamındaki umutsuzluk ve mutsuzluğundan özellikle de içine düşmüş olduğu karamsarlığından kurtulmasına delalet etmektedir. Ayrıca sönen gözünün ışığının tekrar parlamasına ve yaşam enerjisi ile yeniden canlanacağı anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişinin hayatı için kurmuş olduğu hayallerinin devam etmesine ve oldukça hayırlı ve çok güzel olayların yaşanmasına vesile olacağı rivayet edilmektedir. Rüyasında balgam çıkarttığını gören rüya sahibinin, bütün yaşadığı sıkıntılarından, dertlerinden ve sorunlarından kurtularak feraha çıkacağı şeklinde tabiri yapılmaktadır. Ayrıca rüyayı gören kişi için başında duran kara bulutların dağılacağını ve çevresindeki uğursuzluğun ortadan kalkarak kötü günlerin geride kalmasına ve yeniden güzel günlerin yaşanacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Genellikle kişinin daha rahat, huzurlu ve esenlik içerisinde bir yaşam süreceği şeklinde yorumlanmaktadır.


Rüyada Balgam Çıkarmak, rüyayı gören kişinin yaşamında büyük sıkıntılarının olduğu ve en kısa sürede bu sıkıntılarından kurtularak bolluğa ereceği şeklinde yorumu yapılmaktadır. Hatta çektiği dertlerinin tek tek kapanacağı ve ileri hayatında çok rahat bir yaşam sürmesine delalet etmektedir. Çoğunlukla tabircilere göre kişiler için bu rüya oldukça hayırlara vesile olacak bir rüya şeklinde yorumu yapılmaktadır. Özellikle rüya sahibinin yaşamış olduğu bıkkınlık durumundan ve umutsuzluğundan kurtularak çok daha renkli bir geleceğinin olacağı, yaşam enerjisinin aniden artarak yükseleceği şeklinde tabiri yapılmaktadır. Kişinin ileriye dönük olarak hem isteklerinin hem de hayallerinin olduğunu, ancak düşlediği umudunun olmadığı ve isteklerinin de olmayacağı şeklinde rivayet edilmektedir. 

Rüyasında Balgam Çıkartmak, rüyayı gören kişinin içerisine attığı ve sustuğu konularda kendisinin üzüldüğü halde bu olayı başkasına yansıtmadığı ve kendisinde bir sır olarak saklayacağına tabiri yapılmaktadır. Ayrıca sakladığı bu sırrın yükünü taşıyamadığı ve bunun yüzünden çektiği sıkıntısından, gamından, kederinden ve ağırlığından en kısa süre içerisinde kurtularak daha rahat bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. Ayrıca rüya sahibinin içine atmış olduğu bu sırdan dolayı üzüntü duyup ağlamasına, kendini evine kapatmasına ve bütün sosyal yaşamından uzak durması nedeniyle ortaya çıkan meselelerden uzaklaşacağı şeklinde yorumu yapılmaktadır. Bunun ardından yeni aldığı karar sonucunda büyük bir adım atarak mutluluk içerisinde yaşayacağına delalet etmektedir. Kişinin, eğer yaşamında bir sağlık sorunu varsa hemen bu sorunundan kurtularak sağlığının düzeleceğine yorumlanmaktadır. Geçmişinde yaşamış olduğu bir takım sorunlar sebebiyle ortaya çıkan kişisel problemlerinin çözüleceğini işaret etmektedir. Ayrıca çekilen acılar sonrasında kendisini kötü hissetmesi ve bütün duygu ve düşüncelerinin olumsuz yönde iken bunlardan kurtularak mutlu ve huzurlu olan bir yaşam süreceği anlamına gelmektedir. 

Benzer Konular

Rüyada Balgam Çıkarmak Yorumları

Hiç Yorum Yapılmamış! İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz?

Yorum Yap

Bülten

Popüler Makaleler

Sinir Sistemi Hastalıkları

Sinir Sistemi Hastalıkları

Sinir sistemi hastalıkları, sinir sistemi içinde beyin, beyincik, omurilik, kafa sinirl...
Siyah Havuç

Siyah Havuç

Siyah havuç, bir diğer adı ile şalgam havuç, şalgam suyunun ham maddesi olarak kulla...
Siğil İçin Okunacak Dua

Siğil İçin Okunacak Dua

Siğil için okunacak dua, siğillerin yok olması için okunan duadır. Siğil duası 3-5...
Ayak Altında Siğil

Ayak Altında Siğil

Ayak altında siğil, çoğunlukla ayak tabanında oluşan siyah noktalı gri ya da koyu k...
Verrutol Siğil İlacı

Verrutol Siğil İlacı

Verrutol siğil ilacı siğil tedavisinde kullanılan topikal bir ilaçtır. Özellikle el...
Siğil İlacı

Siğil İlacı

Siğil İlacı, Piyasada birden fazla siğil ilacı bulunmaktadır. Siğiller bazen dokt...
Siğil Nasıl Geçer

Siğil Nasıl Geçer

Siğil Nasıl Geçer, Siğil çok fazla görülen bir deri virüsüdür. Siğilin diğer ...
Elde Siğil

Elde Siğil

Elde Siğil, Siğil genellikle bir virüs hastalığıdır. 'Human Papilloma Virüs' deni...
Sinir Sistemini Güçlendiren Besinler

Sinir Sistemini Güçlendiren Besinler

Sinir sistemini güçlendiren besinler, sinir sistemi sağlıklı işlev gördüğü süre...
Sempatik Sinir Sistemi

Sempatik Sinir Sistemi

Sempatik sinir sistemi, irade dışında çalıştırılan otonom sinir sisteminin bölüm...